Найкраще прасування

Піддув

Повітряна подушка, яка утворюється на прасувальної поверхні, розправляє Ваш одяг. Праска ніжно ковзає по тканині, і Вам не доведеться хвилюватися через небажані складки і блиск, який з'являється через вагу праски. Піддув більш швидко охолоджує волокна, перешкоджаючи зминанню теплого одягу під час прасування. Ви можете змінювати силу піддува і вакууму в залежності від щільності тканин. Для шовкової блузи, шарфа, або делікатного одягу встановіть режим функції піддув / вакуум на 50%. Для жакета, брюк, скатертини або бавовняної сорочки - використовуйте 100% піддув / вакуум.

Вакуум

Тканина щільно фіксується на прасувальному столі для того, щоб запрасувати стрілки і складки швидко і ефективно. В результаті у Вас на брюках завжди ідеально випрасувані стрілки. Зручно для прасування багатошарових щільних деталей одягу: комірців, манжетів, планок на сорочках, а також для постільної і столової білизни, складеної в кілька шарів. Доступний також в режимі 50% і 100%.

Два режиму подачи потужної сухої пари

Пара нагрівається двічі, маючи високу температуру і постійний тиск на виході з праски. В результаті, віна проникає глибоко в тканини і розправляє волокна, не зволожуючи їх. Натискаючи та утримуючи кнопку подачі пари, Ви отримаєте цільну струмінь пари. Натискайте декілька разів, щоб отримати кілька порцій пари або скористайтеся режимом PULSE - режимом переривчастої подачі пари (доступний в деяких моделях прасувальних систем і парогенераторів) для більш легких і делікатних тканин і для оптимального використання води.

Краплеподібна підошва праски

Спробуйте неперевершену простоту прасування завдяки новим пропорціям праски Laurastar і її обтічному дизайну. Її краплеподібна підошва дозволяє розпрасовувати тканини в будь-якому напрямку, не турбуючись про складки. Ідеальний результат гарантовано!

Професійна підошва, активна 3D підошва

Підошва праски поширює тепло постійно і рівномірно, тому що вона відповідає стандартам, які мають професійні системи. Завдяки отворам, що покриває половину прасувальної поверхні праски, створюється оптимальна дифузія пари. 3D активна підошва подає рівномірний струмінь пари через цілісний отвір у підошві праски і обробляє велику площу тканини, роблячи прасування більш швидким та якісним.

Вертикальне прасування

Постійний тиск пари робить можливим якісне вертикальне прасування або, як ми часто говоримо, відпарювання. Багато тканин відпарюються легко, але такі, як бавовна, льон і деякі види шовку краще випрасовуються на прасувальному столі. Для зручності повісьте одяг на вішалку. Проводьте праскою безпосередньо по тканині, подаючи пару короткими порціями. Тримайте праску горизонтально підлозі для швидшого відпарювання.