Сервісний центр і ремонт Laurastar (сервіс Лаурастар)

ДО УВАГИ КОРИСТУВАЧІВ ПРАСУВАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ LAURASTAR!

Останнім часом з’явилися кілька сайтів, що позіціонують себе як сервісні центри Laurastar.

Ці сайти, згідно міжнародного законодавства, на мають права використовувати назву торгової марки Laurastar (одне слово), та вуалюють її різними способами, як то

Laura Star

Laura-Star

Laura*Star

Будьте уважні і обережні - ці "організації" не мають нічого спільного з кампанією Laurastar, не мають запчастин та будь-якого приміщення.

Не ставайте ошуканими- Вам не відремонтують техніку, вам навіть можуть її не повернути.

Для зручності користувачів Laurastar працює ЄДИНИЙ В УКРАЇНІ авторизований сервісний центр, де можна отримати кваліфіковану допомогу з ремонту прасувальних систем і парогенераторів Laurastar всіх моделей або з питань обслуговування та користування, а також практичні поради.

Що робити при виникненні проблеми?

1. Отримати консультацію або провести діагностику і ремонт прасувальної системи Laurastar:

м. Київ, вулиця Дмитрівська, 48Г тел. (044) 561-26-90, 067-659-68-77
(в арку будинку Дмитрівська, 56, у дворі праворуч) Переглянути на мапі
Ми працюємо, режим роботи: понеділок - п'ятниця 09:30 - 17:00, субота-неділя - вихідні.

2. Можливий виклик фахівця сервісного центру Laurastar по місту Київ. Вартість виклику майстра сплачується додатково.

3. Доставка техніки для ремонту та діагностики їз інших міст здійснюється перевізником Нова Пошта. Звертаємо Вашу увагу, що в більшості випадків відправляти слід тільки бойлер і праску, без прасувального столу. Як зняти бойлер прасувальної системи.

4. Якщо Ви хочете поставити нам питання або висловити побажання, скористайтеся спеціальною формою на сторінці Зворотнього зв'язку.

Увага!
Звертаємо Вашу увагу, що фахівці компанії Laurastar SA наполегливо рекомендують раз на рік проводити планове технічне обслуговування прасувальних систем і парогенераторів. Це дозволяє подовжити термін експлуатації техніки, а також зменшити ризик критичних і дорогих поломок.

Сервісний центр і ремонт Laurastar

НАПОЛЕГЛИВО РЕКОМЕНДУЄМО проводити обслуговування, профілактику та ремонт прасувальних систем і парогенераторів саме в авторизованому сервісному центрі Laurastar, де працюють досвідчені фахівці і використовуються тільки оригінальні запасні частини виробника Laurastar SA, Швейцарія, що гарантують тривалу і надійну роботу Вашої техніки. Якісний ремонт проводиться фахівцями, які пройшли спеціальне навчання і стажування на заводі Laurastar.

Laurastar не гарантує якісний ремонт Вашої прасувальної системи або парогенератора, а також не несе відповідальності і не виконує гарантійні зобов'язання за роботи, виконані не в нашому спеціалізованому сервісному центрі Laurastar.

Правильний догляд за системою: промивка кожні 8-10 годин використання, своєчасна заміна фільтруючих гранул і дотримання рекомендацій з використання води забезпечать Вам якісну тривалу роботу техніки Laurastar.

Додаткові корисні поради та рекомендації

Ми розробили відео-інструкції, щоб допомогти Вам максимально швидко познайомитися з технікою Laurastar і розібратися з її обслуговуванням. Для тривалої та якісної роботи Вашої прасувальної системи ми пропонуємо Вам віртуальну презентацію основних моментів експлуатації від фахівців Laurastar.