ГАРАНТІЯ & ЗАГАЛЬНІ УМОВИ

Вироби фірми Laurastar мають гарантію протягом певного періоду часу, згідно правил, що діють для аналогічного обладнання в країні, в якій Ви придбали техніку Laurastar. Залежно від країни, де була продана система, гарантійні послуги можуть змінюватися відповідно до законів країни і в цьому випадку Laurastar визнає місцеві правила і закони. Гарантія на вироби Laurastar в Україні становить 1 рік.

Прасувальні системи і парогенератори Laurastar призначені тільки для домашнього використання. Використання системи в інших цілях, відхилення від правил використання та обслуговування, що містяться в інструкціях по експлуатації, а також самостійний ремонт або ремонт не в авторизованому сервісному центрі призводить до втрати гарантійних прав покупця. Професійне використання системи призводить до зменшення гарантійних прав покупця.

Нормальний знос обладнання, підошви праски, електрокабеля не підпадає під гарантію. Пошкодження, що виникають внаслідок падіння деталей, неякісної, пом'якшеної води або приєднання до електроживлення, що відрізняється від зазначеного в технічних характеристиках, не покриваються гарантією.

Право на безкоштовне гарантійне обслуговування надає гарантійний талон, в якому вказується назва моделі, серійний номер, дата продажу, гарантійний термін. Зберігайте гарантійний талон протягом усього терміну експлуатації.

Несправне обладнання має бути доставлено у Сервісний Центр.

Якщо обладнання Laurastar ремонтувалося в Сервісному Центрі не з причин, що покривається гарантією, то такий ремонт вважається позагарантійним і повинен бути сплачений за прейскурантом.

Для тривалої експлуатації техніки Laurastar:

  • Промивайте прасувальну систему або парогенератор кожні 10 годин роботи
  • Слідкуйте за своєчасною заміною фільтруючих гранул і картриджів
  • Не використовуйте пом'якшену воду після хімічної очистки води

Відповідно до пункту 1 статті 9 розділу 2 Закону України «Про захист прав споживачів»:  «Cпоживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.»