Співробітництво з Laurastar

Успіх Laurastar забезпечується високим професіоналізмом наших співробітників. Мета компанії - залучати, розвивати і підтримувати талановитих людей.

Ми намагаємося створити активне творче середовище, в якому кожен співробітник може взяти участь і зробити свій особистий внесок у загальний успіх компанії, а також вести свою підприємницьку діяльність.

Ми вітаємо нових партнерів, які вирішили створити свій власний бізнес і повністю керувати ним у своєму місті, а також близьких за профілем представників, що бажають розширити свою зайнятість новим напрямком з надійним партнером і якісним товаром.

Компанія пропонує відкрити свій власний бізнес або розширити наявний з відомим брендом Laurastar.

Забезпечуючи максимальну підтримку, ми допоможемо у розвитку нового прибуткового напрямку, або спільно створимо новий проект.

Політика нашої компанії - робота тільки з одним представником у кожному регіоні України, який самостійно розвивається на своїй території згідно загальних правил компанії та ексклюзивно представляє бренд Laurastar.

Для наших потенційних партнерів ми пропонуємо:

  • використання відомої торгової марки;
  • допомогу у розробці проекту приміщення і його оформлення у сучасному фірмовому стилі;
  • забезпечення необхідними друкованими матеріалами;
  • поставку товару зі складу компанії у мінімальні терміни;
  • додаткові знижки залежно від обсягу продажів;
  • єдину цінову політику на продукцію на території України;
  • відсутність вступного внеску і рекламних відрахувань;
  • навчання персоналу, тренінги з продажу.

Загальні вимоги:

Власне або орендоване приміщення в торговому центрі з підвищеною прохідністю, площею від 3 м2, або частина більшого приміщення в торговому центрі з товарами близького напрямку: меблі, побутова техніка, товари для дому, домашній текстиль, одяг.

Ми готові розглянути Вашу кандидатуру. Для цього з нами необхідно зв'язатися за телефонами у Києві +38 044 561 26 90, +38 067 659 68 77 з 10-30 до 18-00 або відправити запит на електронну пошту info@elitpobut.com.ua з приміткою "співробітництво".