До початку прасування чи після тривалої паузи натисніть 2-3 рази на кнопку подачі пари на прасці, не направляючи струмінь пари на білизну для видалення конденсату, що утворився у холодному паропроводі і уникнення появи плям води на одязі.
Як прасувати на прасувальній системі або за допомогою парогенератора для одягу? Для якісного прасування тканини необхідно розправити і розм'якшити волокна за допомогою пари, а потім зафіксувати їх шляхом просушування. Для досягнення оптимального ефекту робіть рух вперед з подачею пари, а рух назад - тією ж траєкторією без подачі пари. Прасування з безперервним використанням пари не покращує результат, а призводить до більшої витрати води і зайвого зволоження речей.
Використовується для більшості речей, які ми прасуємо. Обов'язково використовувати для темних тканин, синтетичних тканин, натуральних делікатних. Можливо прасування по гудзиках, швейній фурнітурі, аплікаціях, вишивках. Прасування без насадки припустимо тільки для бавовняних і лляних тканин без синтетичних добавок.
Положення термостата "..." (Три крапки)
Використовується найбільш часто - бавовна, льон, вовна, шовк, штучні волокна (віскоза та ін.), синтетичні волокна (нейлон і т.п.).
Положення термостата ".." (Дві крапки)
Виключно делікатна синтетика: спортивний стрейчевий одяг, синтетичний оксамит, ангора, алькантара (синтетична замша), мікрофібра.