Вартість 69500.00

Відсутня на складі

Прасувальна система Laurastar S Plus нова, більш вдосконалена модель прасувальних систем класу S, що об'єднує технології, завдяки яким прасувальні системи Laurastar настільки популярні по всьому світу: безпечна полегшена праска, яка відмінно розпрасовує горизонтально і відпарює вертикально. Професійна суцільнозварна підошва генерує потужну «суху» пару під постійним тиском. Речі прасуються швидко і легко. Активний прасувальний стіл з режимами піддув (повітряна подушка) / вакуум (фіксація), що працює на двох швидкостях. У будь-який момент розправте або зафіксуйте тканину для більш зручного і якісного разпрасовування. Функція автовимкнення відключає прасувальну систему при відсутності активності більше 15 хвилин.

Прасувальна система Laurastar S Plus комплектується дизайнерським чохлом, захисною насадкою для делікатних тканин, утримувачем паропроводу, порцією фільтруючих гранул для очищення води, ємністю для зливу води, силіконовим килимком для праски.

Гарантія на прасувальну систему 1 рік.

Познайомтесь з різноманітними моделями і лінійками для прасування колекції Laurastar.

Автовідключення Автовідключення
Автоматичне відключення системи від мережі через 15 хвилин невикористання, для підвищення безпеки та оптимальної витрати електроенергії.
полегшена професійна праска Тільки у Laurastar
Полегшена професійна праска

Прасувальна система комплектується професійною полегшеною праскою, виконаною з композитних матеріалів, для більш комфортного та менш складного процесу прасування.
активна прасувальна дошка Активний прасувальний стіл
Прасувальна дошка, розроблена відповідно із запатентованою технологією MAGiС(TM), дозволяє працювати у двох режимах (ПІДДУВ і ВАКУУМ) на двух швидкостях. Режим ПІДДУВ розправляє речі на прасувальній дошці, дозволяючи уникнути відбиття швів, підкладки, кишень. Режим ВАКУУМ фіксує речі на дошці, що дозволяє без зусиль запрасувати стрілки, плісе, прасувати легкі речі з шовку чи шифону.
керування вентилятором Тільки у Laurastar
Кнопка керування вентилятором

Завдяки кнопці, розташованій на ручці праски, Ви керуєте роботою вентилятора (ПІДДУВ, ВАКУУМ) легко і невимушено тільки однією рукою.
подвійний об'єм пар подаєтся з парогенератора в праску Тільки у Laurastar
Подвійний об'єм пари
Завдяки подвійному нагріванню, пара збільшується двічі за об'ємом і стає «сухою». Тепер можна забути про вологі сліди, речі залишаються відпрасованими протягом тривалого часу.
знезараження тканин Тільки у Laurastar
Знезараження тканин

Швейцарська лабораторія Scitec Research SA встановила, що ультратонка пара Laurastar вбиває 99,999% бактерій, які залишаються у волокнах тканини навіть після прання в теплій воді. Після прасування ви отримаєте абсолютно чисту, дезінфіковану білизну без бактерій, пилових кліщів, грибків і алергенів.
холодний обдув Тільки у Laurastar
Холодний обдув

Функція холодного обдуву. Волокна тканини під впливом холодного обдування зберігають ідеальну гладкість.
регулювання температури Регулювання температури
Ви можете вибрати одне з 3 значень температури для різних видів тканини. У комплектації також передбачена тефлонова насадка, що знижує температуру підошви. З нею ви можете прасувати найделікатніші тканини: шовк, вовну, кашемір.
безпечне зберігання праски Безпечне зберігання праски
Спеціальний безпечний контейнер для зберігання дозволяє сховати навіть гарячу праску і скласти прасувальну систему, не чекаючи поки праска охолоне.
легкість складання прасувальної дошки Регулювання висоти прасувальної дошки
Завдяки шарніру на ніжці прасувальну систему можна легко складати і розкладати, а також обирати висоту з шести положень.
постійний тиск пари в парогенераторі Постійний тиск пари 3.5 бар
Постійний тиск (3.5 бар) на виході з праски створює 200 літрів пари за хвилину - результат професійної якості прасування.
вбудований фільтр для води Вбудований фільтр
Вбудований фільтр дозволяє використовувати звичайну воду, подовжуючи строк служби Вашої системи.
швидкий час нагрівання води в парогенератори Швидкий час нагрівання
Після вмикання прасувальну систему можна використовувати вже через 3 хвилини.
безперервне прасування Необмежений час прасування
Тепер можна доливати воду у систему просто під час прасування, використовуючи знімний резервуар для води. Завдяки цьому час прасування стає необмеженим.
Компактне зберігання
Система легко складається та займає не більше місця ніж звичайна прасувальна дошка (20 см за товщиною). Завдяки вбудованим коліщаткам Ви легко можете пересувати систему по дому.
вертикальне відпарювання Вертикальне відпарювання
Завдяки потужній сухій парі, речі можна прасувати вертикально.

Нагору

Загальні дані
Тиск пари 3.5 бар, постійний (подвійний об'єм)
Час прасування Не обмежений
Потужність системи 2200 Вт
Потужність вентилятора 16 Вт, 2 швидкості
Піддув/вакуум Автоматичний
Час нагріву Швидко, 3 хвилини
Індикатор готовності Так
Розмір часток пари Дрібнодисперсні
Країна-виробник Швейцарія
Праска
Підошва праски Алюминій
Насадка праски Так
Підставка для праски Так
Автоматична подача пари Ні
Вага праски 1,26 кг
Водяний бак (бойлер)
Ємність водяного баку 1,2 л зі знімним резервуаром
Рівень води видно Так
Резервуар прозорий Так
Індикатор наявності води Так
Захист від накипу
Система захисту від накипу Так
Тип фільтру від накипу Вбудований фільтр з гранулами
Розміри та вага
Розмір прасувальної поверхні 125 x 42 cm
В складеному вигляді (В х Д х Ш) 137х42х20 см
Висота прасувального столу 6 положень, 82-102 см
Мобільність 2 пари вбудованих коліс
Довжина електрокабелю 2,0 м
Довжина паропровода 2,1 м
Загальна вага 19 кг

Нагору

Для забезпечення професійної якості прасування, швейцарські інженери і дослідники Laurastar спроектували ряд аксесуарів для прасувальних систем і парогенераторів. Прасувальні столи, чохли для прасувальних столів різноманітних кольорів, захисні насадки на праску для делікатних тканин, фільтри від накипу, утримувачі паропроводу, пристосування для прасування рукавів та інші аксесуари, які зроблять домашню роботу легше і приємніше. Насолоджуйтесь прасуванням з Laurastar!