LAURASTAR ТЕХНОЛОГІЇ

Бренд Laurastar прагне якості та досконалості. І, хоча Laurastar вже визнана провідним світовим фахівцем в створенні ультратонкої і потужної пари для домашнього прасування, вона постійно оновлює свої технології, щоб вийти за межі можливого. Пульсуюча пара, 3D активна підошва, автоматична подача пари, активний прасувальний стіл з двошвидкісним вентилятором, професійна праска - на цій сторінці Ви побачите усі унікальні технології, які допоможуть Вам досягти безпрецедентних результатів прасування.

Професійна праска
Активний стіл
Автоматичний вихід пари
Активна 3D підошва
Пульсуюча пара

Професійна праска,
УНІКАЛЬНА ТЕХНОЛОГІЯ

Всі праски Laurastar оснащені унікальною високопрофесійною підошвою, яка подає ультра-тонку, потужну пару, адаптується під різні види тканин, і дозволяє вертикально відпарювати Ваш одяг. Її зручна краплеподібна форма запобігає появі небажаних складок навіть при швидкому прасуванні.

Активний прасувальний стіл:
АБСОЛЮТНА МАЙСТЕРНІСТЬ ПОВІТРЯ

Завдяки двошвидкісному вентилятору для створення режимів піддуву (повітряної подушки) і вакууму (фіксації), активний стіл Laurastar зручно розправляє тканини на своїй прасувальній поверхні, пропускаючи дихання повітря у Ваш одяг. Вентилятор працює в двох швидкостях для зручного прасування більш тонких і більш щільних тканин. Використовуйте повітряну подушку для запобігання появи складок, а вакуумний режим для жорсткої фіксації тканини на столі для більш легкого запрасовування стрілок і складок.

Автоматична подача пари,
ШВИДКО та без зусиль

Laurastar виконує Вашу роботу швидше і легше завдяки своїй технології автоматичної подачі пари. Невеликий рух ручки вперед і пара автоматично з'являється над тканинами. Подача пари припиняється, коли праска зупиняється або рухається в зворотньому напрямку. Цей швейцарський винахід полегшує процес прасування.

3D АКТИВНА підошва,
найвища якість

Щоб Ваш одяг виглядав красивим якомога довше, Laurastar створила праску з ексклюзивною 3D активною підошвою. Ця швейцарська технологія для незрівнянної якості прасування одним рухом виконує дві синхронні дії: 3D підошва розпрямляє тканину, а пара проникає в волокна по всій площі праски, щоб легко усунути складки. Цільний отвір для виходу пари рівномірно обробляє парою тканину і оберігає волокна.

ПУЛЬСУЮЧА ПАРА,
відмінний результат

Нам вдалося приборкати енергію води і тепла, щоб відновити обсяг і повернути красу Вашого одягу. Це стало реальністю з моделями високого класу, які оснащені технологією пульсуючої подачі пари. Розсіяна короткими переривчастими порціями, пульсуюча подача гарантує оптимальну витрату пари для ідеальних результатів, не залежно від кольору і матеріалу одягу. Laurastar постійно оновлює свої продукти, щоб вийти за межі досконалості.