У список питань

Як часто і яким чином необхідно міняти фільтруючі гранули (фільтр від накипу)?

Існують 2 види продуктів від накипу, які використовуються в залежності від моделі Laurastar, якою Ви користуєтеся – фільтруючі гранули і фільтруючі картриджі.

1) Якщо у Вас парогенератор Laurastar LIFT або Laurastar LIFT+:

Картридж від накипу необхідно замінити, коли загориться червоний індикатор ресурсу картриджа і буде звучати попереджувальний сигнал.

Підніміть кришку резервуару для води і зніміть резервуар для води з корпусу. Злийте воду і витягніть використаний картридж від накипу. Вставте новий картридж і заповніть резервуар водопровідною водою. Зачекайте 15 хвилин, щоб вода потрапила в середину картриджа. Підтвердіть заміну, натиснувши кнопку ресурсу картриджа. Індикатор згасне.

2) Якщо у Вас є прасувальна система або парогенератор LAURASTAR із зовнішнім фільтром від накипу, наприклад Laurastar Go+:

Зовнішній фільтр очищає водопровідну воду, перш ніж вона використовується для прасування. Гранули для захисту від накипу в зовнішньому фільтрі повинні бути замінені, коли вони повністю стануть коричневого кольору. Зніміть верхню частину, підніміть кришку і засипте повністю порцію нових гранул в фільтруючу частину. Помістіть кришку на місце. Залийте фільтр холодною водою до рівня МАХ.

3) Якщо Ви є власником прасувальної системи S класу (наприклад Laurastar S4а, Laurastar S5a, Laurastar S6a, Laurastar S7а або Laurastar Pulse):

Фільтруючі гранули для захисту від накипу повинні бути замінені, коли вони повністю стануть коричневого кольору. Щоб замінити їх, зніміть резервуар для води і вийміть з нього фільтр (внутрішню частину). Від'єднайте нижню частину фільтра і викиньте використані гранули у відро для сміття. Промийте фільтр водою і потім заповніть новою порцією фільтруючих гранул. Використовуйте пакетик з гранулами повністю. Закрийте нижню частину кришкою. З’єднайте нижню частину з фільтром з верхньою частиною. Вставте фільтр в резервуар для води і заповніть його холодною водою до рівня MAX. Потім встановіть резервуар для води назад на бойлер.

Також рекомендуємо подивитися детальне відео на сторінці «Знайомство та догляд».

Laurastar