У список питань

Що робити, якщо звучить постійний сигнал «біп» і індикатор «немає води» блимає червоним?

1) Якщо у Вас парогенератор Laurastar LIFT або Laurastar LIFT+:

Два попереджуючих сигналу вказують на те, що вода в знімному резервуарі закінчується. На це вказує також і червоний індикатор наявності води. Наповніть резервуар для води холодною водопровідною водою і встановіть його назад на корпус. Якщо індикатор продовжує горіти червоним, це означає, що знімний резервуар встановлений неправильно. Зніміть його і перевстановіть, обов'язково з відкритою кришкою.

2) Якщо у Вас є базова модель прасувальної системи, наприклад Laurastar GО:

Подвійний застережливий сигнал вказує на те, що вода в бойлері закінчується. Перед черговим наповненням бойлера виконайте такі дії:

  1. Натисніть кнопку виходу пари на прасці і потримайте до тих пір, поки всі залишки пари не вийдуть з бойлера.
  2. Вимкніть систему і вийміть вилку з розетки.
  3. Повільно відкручуйте заливну пробку. Скористайтеся тканиною, щоб уникнути прямого контакту з парою. Зробіть два повороти пробкою - Ви почуєте або побачите пару, яка виходить, зробіть ще 2 обороту пробкою – пара повністю вийде.
  4. Вигвинтіть повністю пробку.
  5. Наповніть заливну пляшку водою і помістіть носик пляшки в заливний отвір бойлера отвором у вигляді « посмішки » вниз. Легко натисніть на пляшку. Слідкуйте за рівнем води. Бойлер наповнений, коли рівень води в пляшці зупиниться.
  6. Увімкніть прилад, дочекайтеся готовності, продовжуйте прасувати.

Laurastar

3) Якщо Ви є власником прасувальної системи S класу (наприклад Laurastar S4а, Laurastar S5a, Laurastar S6a, Laurastar S7а або Laurastar Pulse) :

Застережливий сигнал, який постійно звучить, вказує на те, що знімний резервуар порожній. Зніміть резервуар для води, не вимикаючи прасувальну систему, наповніть його холодною водопровідною водою до рівня MAX і встановіть назад на бойлер. Продовжуйте прасувати.

Також рекомендуємо подивитися детальний відео на сторінці «Знайомство та догляд».