Використання води

Прасувальні системи і парогенератори Laurastar якісно працюють зі звичайною водопровідною водою. Настійно не рекомендується використовувати хімічно очищену (пом'якшену) воду, парфумовану воду та інші водні розчини, що містять хімічні продукти, оскільки це може пошкодити Вашу прасувальну систему або парогенератор Laurastar. Будь ласка, зверніть увагу! Якщо у Вас вдома встановлене обладнання для пом'якшення води, набирайте воду до процесу пом'якшення або використовуйте звичайну жорстку водопровідну воду.

Для очищення води рекомендується використовувати фільтруючі гранули або картриджи Laurastar, які перешкоджають утворенню вапняного нальоту та створюють антикорозійний ефект. Фільтруючі гранули і картриджі допоможуть продовжити термін служби Вашої Laurastar.

Дистильована вода підходить для всіх моделей портативних парогенераторів та для базової моделі прасувальної системи Laurastar GO, але не може бути використана для моделей прасувальних систем S-класу з причини відсутності електропровідності, необхідної для функціонування системи.

Швидка фільтрація

Ресурс 40 годин

Усунення накипу

Зберігає потік пари