LAURASTAR MAGIC,

Більш як мільйон проданої продукції

1,000,000

Швейцарський винахід, Laurastar Magic, був першою прасувальною системою для домашнього використання, в якій були поєднані в одне ціле дошка з вентилятором, щоб запобігти небажаним складкам, і професійна праска з насадкою для делікатного прасування, щоб захистити Ваші тканини.

1996 рік, в якому була вперше випущена ця прасувальна система, став справжньою революцією для всіх, хто любить гарний одяг і хоче залишатися красивим завжди.

Більше мільйона одиниць цього флагманського продукту швидко розійшлися по всьому світу. Сьогодні ця прасувальна система має сучасний аналог Laurastar GО.

Нагороди LAURASTAR
ЗА дизайн та інновації

Laurastar завжди розробляла свої прасувальні системи і парогенератори в дусі інновацій та оптимальної ергономіки. Її досягнення були удостоєні ряду нагород за розробки і технологічні дослідження. Понад 35 років ми концентрували всю свою енергію на те, щоб наша продукція задовольняла Ваші вимоги краси і бажання досконалості.

У 2002 році Laurastar отримала Red Dot Award Design за свій зелений Steamup, а 2003 році - IF Product Design за жовтий Steamax. У 2013 році, який став роком світового визнання, Laurastar була нагороджена Red Dot Product Design Award, Good Design Award Chicago Athenaeum ’s, а також Foire De Paris ’ Гран Прі за дизайн революційної колекції Laurastar LIFT.

ІННОВАЦІЇ
швейцарських дизайнерів

Робота швейцарських дизайнерів також високо оцінена у світі. У 1990 році Laurastar отримала Оскар за свою прасувальну систему Premium, а в 2001 році – срібну медаль на Конкурсі Lepine за прасувальну систему Magic, і в 2012 році Technology Innovation Award за модель Laurastar S7a.

Laurastar та захист навколишнього середовища

Швейцарський бренд Laurastar твердо дотримується політики захисту природних ресурсів. Кожен продукт Laurastar створений за правилами захисту навколишнього середовища, з використанням енергозберігаючих технологій та переробки вторсировини.

Довговічні товари тривалого користування

Під час надлишку відходів та упаковки, Laurastar виробляє довговічні, надійні та якісні прилади, не порушуючи лінію швейцарських цінностей.

Наша продукція має розрахункову тривалість експлуатації від 7 до 10 років. Laurastar також бореться з «філософією застарілих моделей», яка сприяє швидкій та часто непотрібній заміні техніки. Ось чому Laurastar прагне відновлювати всі свої продукти протягом як мінімум десяти років.

Ця політика не сприяє тому, що Ви споживаєте більше, ніж потрібно.

Енергоефективність

 

Зосереджуючись на захисті мізерних ресурсів у світі, Laurastar розробляє технології, які сприяють значній економії енергії. Було доведено, що використання продуктів Laurastar зменшує час прасування приблизно на 50%. А завдяки функції автовідключення, прасувальні системи і парогенератори Laurastar автоматично відключаються після десяти або п'ятнадцяти хвилин бездіяльності. І, нарешті, пульсуюча пара - короткі, переривчасті порції - гарантують оптимальне використання води і поширення пари. У результаті менші енерговтрати та ідеальний результат.

Перероблені матеріали

Для того, щоб дійсно виконувати свої «еко» зобов'язання, Laurastar використовує матеріали, які переробляються. Упаковка для систем, парогенераторів та аксесуарів Laurastar здебільшого виробляється саме з перероблених матеріалів. Будь-які відходи виробництва утилізуються без нанесення шкоди навколишньому середовищу. Laurastar також використовує FSC папір для інструкцій з експлуатації, брошур і проспектів, надрукованих у Швейцарії, що допомагає сприяти збереженню зелених насаджень у всьому світі і боротися проти вирубки лісів. Завдяки такому підходу, Laurastar сприяє збереженню природної різноманітності.