Про компанію

Ексклюзивний дистриб'ютор швейцарської побутової техніки Laurastar SA в Україні. Ми представляємо увазі українських користувачів прасувальні системи преміум класу для дому, переносні парогенератори для одягу та аксесуари для прасувальних систем і парогенераторів, забезпечуємо швидкий і надійний сервіc Laurastar, проводимо навчання користуванню технікою.

Ви можете бути впевнені, що обираючи техніку у офіційного представника, Ви зможете придбати прасувальну систему за самою вигідною ціною і скористатися знижками та акціями Laurastar.

Наш веб-сайт містить повний асортимент продукції Laurastar, інформацію про сучасні швейцарські технології прасування, надає корисну інформацію з експлуатації та поради щодо прасування від Laurastar.

Ви хочете бачити нашу продукцію в дії? Завітайте в один з торгових центрів, де проводиться демонстрація прасувальної системи Laurastar, щоб переконатися в її перевагах. Або відвідайте сторінки "Технології Laurastar" і "Поради щодо прасування", щоб переглянути надані відеоматеріали.

Прасувальні системи Laurastar сертифіковано багатьма європейськими комітетами (такими як CE, TUV, VDE, GS), випробування яких підтверджені Українськими органами сертифікації та стандартизації й визнані дійсними.

Laurastar: ексклюзивність, легкість та шик


Відкрийте для себе легкий і досконалий спосіб прасування від Laurastar! З нами Ви полюбите прасувати! Ідеальний догляд за Вашим гардеробом, простота і ясність, надійність і комфорт!

На сьогоднішній день наша компанія пропонує на вибір широкий модельний ряд прасувальних систем Laurastar, від простої базової моделі Laurastar Go до ультрасучасних моделей S-класу з великим набором зручних автоматичних функцій, таких як Laurastar Pulse (найдосконаліша прасувальна система у світі). Ви хочете возити з собою праску? Компактні переносні парогенератори Laurastar LIFT класу «міні» зі зручною ручкою для переміщення нададуть неперевершеного вигляду Вашому одягу.

Відкрийте для себе всі моделі Laurastar на нашому сайті, оцініть швейцарську якість, точність і естетичну привабливість!

Бажаємо якомога менше витрачати дорогоцінні хвилини на домашні справи, користуючись сучасними технологіями Laurastar!