Спочатку був ТВОРЕЦЬ

Laurastar була створена людьми, які люблять гарні речі. Це надихнуло їх створити унікальний продукт, об'єднавши красу форм і швейцарські технології для пишноти тканин і досконалості Вашого зовнішнього вигляду.

Гарний одяг і технічні інновації незабаром стали гаслом Laurastar. Мета була одна: технології, які досі існували лише для професіоналів, зробити доступними кожному.

Першим творінням швейцарського бренду стала прасувальна дошка, поєднана з професійним парогенератором, що гарантувало безпрецедентні результати і максимальну простоту використання в побуті. Це був миттєвий і міцний успіх.

Сьогодні Laurastar вже більше 35 років. Товари цієї міжнародної марки експортуються більш ніж в сорок країн, що робить компанію світовим лідером в області професійних прасувальних систем для домашнього використання. Весь персонал Laurastar перейнявся духом досягнень, інновацій і якості з кінцевою спільною метою: підтримати покупців, забезпечуючи найкращі рішення проблем прасування.

 

Швейцарські НОУ-ХАУ

ВЕРШИНА ПРАСУВАЛЬНОЇ ДОСКОНАЛОСТІ

Всієї продукції Laurastar притаманні швейцарська якість, точність і краса, але, в першу чергу, і унікальні винаходи, які служать Вам щодня.

Професійна праска генерує дуже потужну, тонку, дрібнодисперсну "суху пару", яка адаптується під усі види тканин, глибоко проникає у волокна і швидко розправляє складки.

3D активна підошва з цільним отвором для виходу пари рівномірно обробляє паром тканину, розпрямляє велику площу тканини одним рухом і закріплює ідеальний результат.

Пульсуюча пара зі спеціально розрахованими переривчастими порціями забезпечує оптимальну подачу пари, а також дбайливо ставиться до головного природного ресурсу - води.

Краплеподібна форма праски однаково добре прибирає складки, як би Ви не пересували праску на прасувальному столі. Будь-яка траекторія - відмінний результат!

Автоматична подача пари для найвимогливіших користувачів. Просто рухайте праскою, все інше за Вас зробить техніка.

Швейцарські інженери працюють день у день, щоб передбачати і впроваджувадити вже завтрашні тенденції, зберігаючи всі особливості Laurastar - плавні форми, барвисті кольори, простоту і ергономіку.

МИСТЕЦТВО створювати величність

Laurastar існує, щоб удосконалити прасувальний процес. Швейцарські дослідники та інженери постійно впроваджують свої нові розробки для того, щоб Ваш будинок став домівкою сучасних технологій. Швейцарський бренд перевернув усю систему прасування, залишивши виняткову простоту використання.

Спробувавши одного разу праску Laurastar, Ви вже не захочете прасувати іншою. Зручна ручка, вдало розташовані кнопки, праска, яка ідеально ковзає по поверхні тканини, навіть якщо Ви її рухаєте двома пальцями. І найголовніше - ніяких небажаних крапель. Все сухо і ідеально випрасувано. Ви можете відразу ж одягати Вашу річ і виглядати чудово.