36600 грн

Зручна переносна модель парогенератора для вертикального відпарювання одягу та прасування на столі.

Переносний парогенератор для одягу Laurastar Lift Xtra Титан

Laurastar революціонізує прасування завдяки портативному парогенератору Laurastar Lift Xtra Титан (Лаурастар Ліфт Екстра Титан), єдиному парогенератору 3 в 1, який прасує, відпарює та очищує. Унікальний дизайн і виняткова пара сприяють найпростішому прасуванню, ніж коли-небудь.

Наукові випробування, проведені лабораторією Scitec Research SA в Швейцарії довели ефективність гігієнічності пари, яка усуває до 99,999% бактерій.

Парогенератор для одягу Laurastar Lift Xtra Титан відрізняється унікальним типом пари, що очищує структуру тканини глибоко всередині. Пара усуває організми, які викликають алергії в сучасному житті (волога, ізоляція, нагрів і т.д.) і запобігає їх розмноженню. Висока температура і потужність пари, її здатність проникати в структуру тканини означають, що ця унікальна пара знищує пилових кліщів, бактерії і різні грибки, які витримують цикли прання в теплій воді (40 ° C). Парогенератор Laurastar гарантує, що Ваш одяг і білизна набудуть абсолютної чистоти і гігієнічності.

Бренд Laurastar прагне до якості та досконалості. Незважаючи на те, що він уже визнаний провідним у світі фахівцем в області ультратонкої таі потужної пари, він постійно запроваджує нововведення, щоб вийти за межі досконалості. Імпульсний пар, тривимірна активна підошва, автоматична подача пари, активний стіл і професійна праска - все це унікальні технології, що допоможуть Вам отримати безпрецедентні результати прасування.

Завдяки професійній прасці з унікальною підошвою, розсіюється ультратонка, потужна пара, яка адаптується до всіх видів тканин і дозволяє відпарювати одяг вертикально. Краплеподібна форма праски запобігає утворенню складок.

Парогенератор Laurastar Lift Xtra Титан комплектується спеціальним термостійким килимком для праски, захисною насадкою для делікатних тканин, утримувачем паропроводу і фільтруючим картриджем для захисту від накипу.

Гарантія 1 рік.

Відкрийте для себе інші моделі з лінійки LAURASTAR LIFT: Laurastar LIFT XTRA Алюмініум, Laurastar LIFT+ Платинум , Laurastar LIFT+ Фуксія, Laurastar LIFT+ ЧорнийLaurastar LIFT Білий, Laurastar LIFT Червоний.

переносний парогенератор з праскою Новий спосіб прасування

Компактний та легкий, Laurastar LIFT - перший парогенератор з ручкою, яка дозволяє носити його з собою всюди, від прасувальної дошки до вішалки для одягу. Однаково ефективний для вертикального відпарювання і ідеального випрасовування на прасувальному столі, Laurastar LIFT надає Вам абсолютну свободу.

вертикальне відпарювання Більше не треба чекати!

Laurastar LIFT готовий до використання вже через 3 хвилини, тому Ви можете одягнути Вашу ідеально випрасувану сорочку за мить. А якщо Ви забули вимкнути парогенератор, не переймайтеся. Він вимкнеться автоматично, якщо Ви не користуєтеся ним більше 10 хвилин.

Пульсуюча пара Пульсуюча пара

Остання інноваційна розробка Laurastar. Пара подається короткими переривчастими дозами (пульсами). Оптимально підібрана порція пари, яка необхідна для Вашої тканини, автоматично розсіюється, гарантуючи ідеальний результат, незалежно від матеріалу і кольору Вашого одягу.

3D підошва праски Активна 3D підошва

Запатентована розробка Laurastar
Пара розсіюється рівномірно, усуваючи складки всього одним рухом, а волокна тканини оновлюються, щоб Ваш одяг довше залишався красивим.

Професійна праска Професійна праска

Ексклюзивна професійна підошва Laurastar розсіює ультратонку, але потужну пару, яка адаптується під всі види тканин і дозволяє відпарювати вертикально. А її округла форма дозволяє запобігти небажаним складкам.

парогенератор лаурастар екстра титан Особливості

Зручна ручка для перенесення
Захисний відсік для праски
Кріплення для паропроводу
Знімний резервуар для води (~1.1 L)
Ніжки для стійкого розміщення на підлозі
Ізолюючий силіконовий килимок

Аксесуари

Фільтр від накипу (2х)
Утримувач паропроводу
Захисна насадка на праску для делікатних тканин

Ексклюзивні особливості

Автозмотування електропроводу

Загальні дані
Тиск пари 3.5 бар, постійний (подвійний об'єм)
Час прасування Не обмежений
Потужність системи 2200 Вт
Час нагріву Швидко, 3 хвилини
Індикатор готовності Так
Розмір частинок пари Дрібнодисперсні
Країна-виробник Швейцарія
Праска
Підошва праски Алюминій, активна 3D підошва
Насадка праски Так
Місце зберігання праски Так
Вага праски 1 кг
Водяний бак (бойлер)
Ємність водяного бака 1.1 л зі знімним резервуаром
Рівень води видно Так
Резервуар прозорий Так
Індикатор наявності води Так
Захист від накипу
Система захисту від накипу Так
Тип фільтру від накипу Фільтруючі патрони
Розміри та вага
Розміри (В х Д х Ш) 45х28х28 см
Мобільність Ручка для переносу
Довжина електрокабелю 2.3 м, автозмотування
Довжина паропроводу 1,95 м
Загальна вага 5,5 кг

Нагору

Для забезпечення професійної якості прасування, швейцарські інженери і дослідники Laurastar спроектували ряд аксесуарів для прасувальних систем і парогенераторів. Прасувальні столи, чохли для прасувальних столів різноманітних кольорів, захисні насадки на праску для делікатних тканин, фільтри від накипу, утримувачі паропроводу, пристосування для прасування рукавів та інші аксесуари, які зроблять домашню роботу легше і приємніше. Насолоджуйтесь прасуванням з Laurastar!