36600 грн

Зручна переносна модель парогенератора для вертикального відпарювання одягу та прасування на столі.

Переносний парогенератор для одягу Laurastar LIFT+ Платинум

Парогенератор Laurastar LIFT+ Platinum (Лаурастар Ліфт плюс Платинум) оснащений технологією пульсуючої подачі пари. Пара подається короткими переривчастими порціями - пульсами, що гарантує використання оптимальної кількості пари для досягнення ідеального результату.

Завдяки професійній прасці з ексклюзивною 3D підошвою, пара розсіюється рівномірно, що дозволяє усунути складки одним рухом.

Парогенератор Laurastar LIFT+ Platinum поставляється із спеціальним термостійким килимком для праски, захисною насадкою для делікатних тканин, утримувачем паропроводу і фільтруючий картридж для захисту від накипу.

Гарантія 1 рік.

Відкрийте для себе інші моделі з лінійки LAURASTAR LIFT: Laurastar LIFT XTRA Титан, Laurastar LIFT XTRA Алюмініум, Laurastar LIFT+ Фуксія, Laurastar LIFT+ ЧорнийLaurastar LIFT Білий, Laurastar LIFT Червоний.

переносний парогенератор з праскою Новий спосіб прасування

Компактний та легкий, Laurastar LIFT - перший парогенератор з ручкою, яка дозволяє носити його з собою всюди, від прасувальної дошки до вішалки для одягу. Однаково ефективний для вертикального відпарювання і ідеального випрасовування на прасувальному столі, Laurastar LIFT надає Вам абсолютну свободу.

переносний парогенератор Більше не треба чекати!

Laurastar LIFT готовий до використання вже через 3 хвилини, тому Ви можете одягнути Вашу ідеально випрасувану сорочку за мить. А якщо Ви забули вимкнути парогенератор, не переймайтеся. Він вимкнеться автоматично, якщо Ви не користуєтеся ним більше 10 хвилин.

Пульсуюча пара Пульсуюча пара

Остання інноваційна розробка Laurastar. Пара подається короткими переривчастими дозами (пульсами). Оптимально підібрана порція пари, яка необхідна для Вашої тканини, автоматично розсіюється, гарантуючи ідеальний результат, незалежно від матеріалу і кольору Вашого одягу.

3D підошва праски Активна 3D підошва

Запатентована розробка Laurastar
Пара розсіюється рівномірно, усуваючи складки всього одним рухом, а волокна тканини оновлюються, щоб Ваш одяг довше залишався красивим.

Професійна праска Професійна праска

Ексклюзивна професійна підошва Laurastar розсіює ультратонку, але потужну пару, яка адаптується під всі види тканин і дозволяє відпарювати вертикально. А її округла форма дозволяє запобігти небажаним складкам.

Особливості

Зручна ручка для перенесення
Захисний відсік для праски
Кріплення для паропроводу
Знімний резервуар для води (~1.1 L)
Ніжки для стійкого розміщення на підлозі
Ізолюючий силіконовий килимок

Аксесуари

Фільтр від накипу
Утримувач паропроводу
Захисна насадка на праску для делікатних тканин

Ексклюзивні особливості

Підсвічування резервуару для води
Автозмотування електропроводу

Загальні дані
Тиск пари 3.5 бар, постійний (подвійний об'єм)
Час прасування Не обмежений
Потужність системи 2200 Вт
Час нагріву Швидко, 3 хвилини
Індикатор готовності Так
Розмір частинок пари Дрібнодисперсні
Країна-виробник Швейцарія
Праска
Підошва праски Алюминій, активна 3D підошва
Насадка праски Так
Місце зберігання праски Так
Вага праски 1 кг
Водяний бак (бойлер)
Ємність водяного бака 1.1 л зі знімним резервуаром
Рівень води видно Так
Резервуар прозорий Так
Індикатор наявності води Так
Захист від накипу
Система захисту від накипу Так
Тип фільтру від накипу Фільтруючі патрони
Розміри та вага
Розміри (В х Д х Ш) 45х28х28 см
Мобільність Ручка для переносу
Довжина електрокабелю 2.3 м, автозмотування
Довжина паропроводу 1,95 м
Загальна вага 5,5 кг

Нагору

Для забезпечення професійної якості прасування, швейцарські інженери і дослідники Laurastar спроектували ряд аксесуарів для прасувальних систем і парогенераторів. Прасувальні столи, чохли для прасувальних столів різноманітних кольорів, захисні насадки на праску для делікатних тканин, фільтри від накипу, утримувачі паропроводу, пристосування для прасування рукавів та інші аксесуари, які зроблять домашню роботу легше і приємніше. Насолоджуйтесь прасуванням з Laurastar!