34800 грн

Зручна переносна модель парогенератора для вертикального відпарювання одягу та прасування на столі.

Переносний парогенератор для одягу Laurastar LIFT+ Чорний

Парогенератор Laurastar Lift+ ULTIMATE BLACK (Лаурастар Ліфт плюс чорний) має режим пульсуючої подачі пари. Пара подається короткими переривчастими порціями - пульсами, що гарантує використання оптимальної кількості пари для тканин, а також економію води і витратних фільтруючих картриджів.

Завдяки професійній прасці з активною 3D підошвою, пара розсіюється рівномірно, охоплює велику площу тканини за один прохід і усуває складки одним рухом.

Парогенератор Laurastar LIFT+ Чорний поставляється із спеціальним термостійким килимком для праски, захисною насадкою для делікатних тканин, утримувачем паропроводу і фільтруючим картриджем для захисту від накипу.

Гарантія 1 рік.

Відкрийте для себе інші моделі з лінійки LAURASTAR LIFT: Laurastar LIFT XTRA Титан, Laurastar LIFT XTRA Алюмініум, Laurastar LIFT+ Платинум, Laurastar LIFT+ Фуксія, Laurastar LIFT Білий, Laurastar LIFT Червоний.

переносний парогенератор Новий спосіб прасування

Компактний та легкий, Laurastar LIFT - перший парогенератор з ручкою, яка дозволяє носити його з собою всюди, від прасувальної дошки до вішалки для одягу. Однаково ефективний для вертикального відпарювання і ідеального випрасовування на прасувальному столі, Laurastar LIFT надає Вам абсолютну свободу.

переносний парогенератор Більше не треба чекати!

Готовий до використання вже через 3 хвилини, тому Ви можете одягнути Вашу ідеально випрасувану сорочку за мить. А якщо Ви забули вимкнути парогенератор, не переймайтеся. Він вимкнеться автоматично, якщо Ви не користуєтеся ним більше 10 хвилин.

Пульсуюча пара Пульсуюча пара

Остання інноваційна розробка Laurastar. Пара подається короткими переривчастими дозами (пульсами). Оптимально підібрана порція пари, яка необхідна для Вашої тканини, автоматично розсіюється, гарантуючи ідеальний результат, незалежно від матеріалу і кольору Вашого одягу.

3D підошва праски Активна 3D підошва

Запатентована розробка Laurastar
Пара розсіюється рівномірно, усуваючи складки всього одним рухом, а волокна тканини оновлюються, щоб Ваш одяг довше залишався красивим.

Професійна праска Професійна праска

Ексклюзивна професійна підошва Laurastar розсіює ультратонку, але потужну пару, яка адаптується під всі види тканин і дозволяє відпарювати вертикально. А її округла форма дозволяє запобігти небажаним складкам.

парогенератор з праскою Особливості

Зручна ручка для перенесення
Захисний відсік для праски
Кріплення для паропроводу
Знімний резервуар для води (~1.1 L)
Ніжки для стійкого розміщення на підлозі
Ізолюючий силіконовий килимок

Аксесуари

Фільтр від накипу (1х)
Утримувач паропроводу
Захисна насадка на праску для делікатних тканин

Ексклюзивні особливості

Підсвічування резервуару для води
Автозмотування електропроводу

Нагору

Нагору

Загальні дані
Тиск пари 3.5 бар, постійний (подвійний об'єм)
Час прасування Не обмежений
Потужність системи 2200 Вт
Час нагріву Швидко, 3 хвилини
Індикатор готовності Так
Розмір частинок пари Дрібнодисперсні
Країна-виробник Швейцарія
Праска
Підошва праски Алюминій, активна 3D підошва
Насадка праски Так
Місце зберігання праски Так
Вага праски 1 кг
Водяний бак (бойлер)
Ємність водяного бака 1.1 л зі знімним резервуаром
Рівень води видно Так
Резервуар прозорий Так
Індикатор наявності води Так
Захист від накипу
Система захисту від накипу Так
Тип фільтру від накипу Фільтруючі патрони
Розміри та вага
Розміри (В х Д х Ш) 45х28х28 см
Мобільність Ручка для переносу
Довжина електрокабелю 2.3 м, автозмотування
Довжина паропроводу 1,95 м
Загальна вага 5,5 кг

Для забезпечення професійної якості прасування, швейцарські інженери і дослідники Laurastar спроектували ряд аксесуарів для прасувальних систем і парогенераторів. Прасувальні столи, чохли для прасувальних столів різноманітних кольорів, захисні насадки на праску для делікатних тканин, фільтри від накипу, утримувачі паропроводу, пристосування для прасування рукавів та інші аксесуари, які зроблять домашню роботу легше і приємніше. Насолоджуйтесь прасуванням з Laurastar!