Переносний парогенератор для одягу Laurastar LIFT Червоний

Парогенератор Laurastar LIFT Origimal red (Лаурастар Ліфт червоний) оснащений найлегшою в світі професійною праскою з ексклюзивною підошвою Laurastar, яка розсіює ультратонку, але потужну пару, що адаптується під всі види тканин і дозволяє відпарювати речі вертикально. Краплеподібна форма підошви праски робить прасування більш зручним, запобігаючи появі небажаних складок.

Laurastar LIFT Червоний поставляється із спеціальним термостійким килимком для праски, захисною насадкою для делікатних тканин, фільтром від накипу.

Гарантія 1 рік.

Відкрийте для себе інші моделі з лінійки LAURASTAR LIFT: Laurastar LIFT XTRA Титан, Laurastar LIFT XTRA Алюмініум, Laurastar LIFT+ Платінум, Laurastar LIFT+ Фуксія, Laurastar LIFT+ Чорний, Laurastar LIFT Білий.

парогенератор для одягу червоний Новый спосіб прасування

Компактний та легкий, Laurastar LIFT - перший парогенератор з ручкою, яка дозволяє носити його з собою всюди, від прасувальної дошки до вішалки для одягу. Однаково ефективний для вертикального відпарювання і ідеального випрасовування на прасувальному столі, Laurastar LIFT надає Вам абсолютну свободу.

переносний парогенератор з праскою Більше не треба чекати!

Laurastar LIFT готовий до використання вже через 3 хвилини, тому Ви можете одягнути Вашу ідеально випрасувану сорочку за мить. А якщо Ви забули вимкнути парогенератор, не переймайтеся. Він вимкнеться автоматично, якщо Ви не користуєтеся ним більше 10 хвилин.

Професійна праска Професійна праска

Ексклюзивна професійна підошва Laurastar розсіює ультратонку, але потужну пару, яка адаптується під всі види тканин і дозволяє відпарювати вертикально. А її округла форма дозволяє запобігти небажаним складкам.

Особливості

Зручна ручка для перенесення
Захисний відсік для праски
Кріплення для паропроводу
Знімний резервуар для води (~1.1 L)
Ніжки для стійкого розміщення на підлозі
Ізолюючий силіконовий килимок

Аксесуари

Фільтр від накипу (1х)
Захисна насадка на праску для делікатних тканин

 

Нагору

Загальні дані
Тиск пари 3.5 бар, постійний (подвійний об'єм)
Час прасування Не обмежений
Потужність системи 2200 Вт
Час нагріву Швидко, 3 хвилини
Індикатор готовності Так
Розмір частинок пари Дрібнодисперсні
Країна-виробник Швейцарія
Праска
Підошва праски Алюминій
Насадка праски Так
Місце зберігання праски Так
Вага праски 1 кг
Водяний бак (бойлер)
Ємність водяного бака 1.1 л зі знімним резервуаром
Рівень води видно Так
Резервуар прозорий Так
Індикатор наявності води Так
Захист від накипу
Система захисту від накипу Так
Тип фільтру від накипу Фільтруючі патрони
Розміри та вага
Розміри (В х Д х Ш) 45х28х28 см
Мобільність Ручка для переносу
Довжина електрокабелю 2.3 м
Довжина паропроводу 1,95 м
Загальна вага 5,5 кг

Нагору

Для забезпечення професійної якості прасування, швейцарські інженери і дослідники Laurastar спроектували ряд аксесуарів для прасувальних систем і парогенераторів. Прасувальні столи, чохли для прасувальних столів різноманітних кольорів, захисні насадки на праску для делікатних тканин, фільтри від накипу, утримувачі паропроводу, пристосування для прасування рукавів та інші аксесуари, які зроблять домашню роботу легше і приємніше. Насолоджуйтесь прасуванням з Laurastar!